Відбулося засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку Ладижинської СТГ на 2023-2027 роки

Дата: 24.03.2023 12:00

Фото без опису23 березня 2023 року відбулася стратегічна сесія щодо формування стратегії розвитку Ладижинської сільської територіальної громади.

У зустрічі взяли участь члени Робочої групи з розробки проєкту Стратегії розвитку на 2023-2027 роки, активні жителі громади та представники ГО «Стратегія розвитку громад».

На сесії були визначені та проаналізовані сильні та слабкі сторони нашої громади, можливості та загрози її розвитку, обговорено стратегічні цілі.

Наступний крок – складання детального плану реалізації заходів стратегічного розвитку. Друге засідання, пройде в онлайн режимі, де члени робочої групи розроблять та презентують ідеї щодо пріоритетності виконання поставлених завдань, виходячи з поточних потреб населення.

Підготував відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури