Дата: 14.03.2023 08:36

Фото без описуЗАПРОШУЄМО УСІХ НЕБАЙДУЖИХ ЖИТЕЛІВ НАШОЇ ГРОМАДИ ДОЛУЧИТИСЯ ДО УЧАСТІ В ОНЛАЙН ОПИТУВАННІ

Шановні жителі громади!

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради щиро дякує, що попри війну Ви залишаєтеся з нами і допомагаєте та попри все не залишаєтесь осторонь!

В зв’язку з початком формування Центру культурних послуг (далі - ЦКП) як багатофункціонального закладу культури, з метою вивчення побажань жителів Ладижинської СТГ щодо оновлення переліку культурних послуг, які можна буде отримати в ЦКП, підготовці до реформування існуючого Центру культури, дозвілля та спорту Ладижинської сільської ради,  для покращення нашої взаємодії просимо Вас взяти участь в опитуванні «Модернізація  культурної інфраструктури в Ладижинській СТГ».

Опитування проводиться у формі онлайн-анкетування за посиланням:

Мета опитування – покращити якість наших послуг, визначити ступінь вашої задоволеності змінами в процесах, почути ваші пропозиції, виявити питання, які потребують особливої уваги керівництва і знайти шляхи їх вирішення.

Відповідати можна анонімно. Ми використовуємо Google-форму, проте не збираємо автоматично дані щодо респондентів. Отримані результати будуть використовуватися в узагальненому вигляді.

Опитування триватиме до 30 березня 2023 року.

Долучайтеся! Ваша участь у цьому дослідженні є дуже важливою! Нам дуже важлива ваша думка.   Будемо щиро вдячні за відповіді на всі запитання анкети. Допоможіть нам стати кращими!

Опитування проводить Відділ освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради.

Дуже вдячні за ваші відповіді та пропозиції!