Рижавський старостинський округ - подяка за благодійну допомогу

Дата: 06.03.2023 15:20

Фото без описуВ наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та допомоги, стає важко знайти людей, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. І як чудово що такі люди є. Надаючи допомогу, ви даруєте надію на краще життя.

Рижавський старостинський округ висловлює найщирішу вдячність волонтерам Ситнику Олегу Григоровичу та Шаповалу Богдану Сергійовичу за розуміння, підтримку,  яку вони надали для села.  Це і медичні препарати першої необхідності, і продукти харчування для внутрішньо переміщених осіб та одиноких людей похилого віку, багатодітних сімей. Для відчуття новорічного настрою, Олегом Ситником та Богданом Шаповалом надані новорічні подарунки малечі села Рижавка.

Також, виносимо щиру подяку жителю нашого села Романюку Віктору. Який постійно робить закрутки для наших воїнів-захисників.

Дуже приємно жити і працювати з таким людьми, які вболівають за нашу громаду, країну, за життя і здоров'я наших воїнів. Хочемо подякувати Вам за підтримку, за ваші чуйні і щирі серця. Нехай ваша турбота повернеться до вас сторицею.

Підготував Рижавський старостинський округ