Загін «Милосердя» у Шаринській гімназії

Дата: 16.02.2023 09:06

Фото без описуДобро і милосердя – це два крила, на яких тримається людство.  Більшість із нас розуміє, що світ тримається на добрі та на гарних вчинках. Тому вчителі та учні школи не просто говорять про добро та чекають його від інших, а реально діють, намагаються зробити світ кращим, красивішим своїми добрими, корисними справами.

Волонтерство для колективу закладу є невичерпним джерелом набуття громадянської освіти, можливістю вчитися та сприяти розвитку солідарності в країні, можливістю реалізувати себе у служінні суспільству. Юний волонтер завдяки соціальній діяльності, набуває практичні життєві орієнтири, досвід, оволодіває мистецтвом життєтворчості, саморозвитку особистості.

У Шаринській гімназії виконує волонтерську роботу загін «Милосердя». До складу загону входять учні 7-8 класів. Керівник загону педагог-організатор Крохмалюк І.О. Загін допомагає тим, хто потребує підтримки… Завжди долучаємось до допомоги нашим воїнам і хочемо, щоб вони хоч трішки відчули домашнє тепло і знали, що ми їм дуже вдячні за захист України!

Підготував відділ освіти, культури, молоді та спорту