ОГОЛОШЕННЯ ВІД ФОП САБАДАШ В.В. ПРО ПОГОДЖЕННЯ МЕЖ

Дата: 14.02.2023 10:19

Фото без описуОГОЛОШЕННЯ ВІД ФОП САБАДАШ В.В.

ПРО ПОГОДЖЕННЯ МЕЖ

На виконання рішення Ладижинської сільської ради від 28.01.2022 року №15-19/VІII  про надання дозволу на складання проекту землеустрою, щодо відведення земельної ділянки Ладижинській сільській раді для ведення товарного сільськогосподарського виробництва Черкаська область, Уманський район, Ладижинська сільська рада, за межами с. Колодисте та договору на виконання робі №8 від 09 січня 2023 року ФО-П Сабадаш В.В. оголошує проведення робіт щодо встановлення меж земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності та погодження їх в натурі на місцевості у зв’язку з передачею земель Ладижинській сільській раді Уманського району просимо всіх сумісних власників та землекористувачів з’явитися 21.02.2023 року о 10:00 годині за адресою Черкаська обл., Уманський р-н, с. Колодисте, вул. Лесі Українки, буд. 1 для виїзду на запланований захід та узгодження меж земельних ділянок.

Підготував віддділ земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища