Відбулося засідання аукціонної комісії

Дата: 11.01.2023 14:57

Фото без опису10 січня 2023 року під головуванням сільського голови Сергія Цоколенка відбулося засідання аукціонної комісії з продажу об’єкта малої приватизації, що є об’єктом нерухомого майна комунальної власності Ладижинської сільської ради, а саме: Громадський будинок (заклад загальної освіти) за адресою: Черкаська область, Уманський район, село Фурманка, вулиця Небесної сотні, будинок 1. Питання щодо приватизації даного об’єкту прийняте депутатами Ладижинської сільської ради  у 2022 році.

У ході засідання членами аукціонної комісії було визначено умови продажу зазначеного об’єкта малої приватизації, стартову ціну для проведення електронного аукціону та інформаційне повідомлення. Умови продажу та інформаційне повідомлення про проведення електронного аукціону будуть подані аукціонною комісією на розгляд виконавчого комітету Ладижинської сільської ради для затвердження.

Як зазначає Ігор Погребняк, начальник відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства, усі об’єкти комунальної власності  продаються виключно через аукціони ProZorro.Продажі, що побудовані на принципах повної прозорості – весь процес продажу відбувається публічно і відкрито для повного уникнення корупції. Аукціон дає можливість ринку визначити реальну ціну нерухомого майна. Щоб взяти участь в аукціоні та стати власником об'єкта необхідно зробити 7 кроків:

1. Ознайомитись зі списком об’єктів на цьому сайті, на сайті ProZorro.Продажі або на сайтах авторизованих майданчиків.
  2. Обрати об’єкт та вивчити інформацію про нього.
  3. Зареєструватись на будь-якому з десятків підключених до системи майданчиків.
  4. Подати заяву на участь в аукціоні через кабінет на майданчику.
  5. Взяти участь в аукціоні та перемогти.
  6. Пройти кваліфікацію.
  7. Оплатити об’єкт та укласти договір.

Підготував відділ комунальної власності та житлово-комунального господарства