Особливий Святий Вечір….

Дата: 06.01.2023 11:21

Святий Вечір  завжди був для всіх нас важливим днем, великим і чарівним святом. Адже за столом у цей вечір, зазвичай, збиралася вся родина. Цього року зустрічаємо Різдвяні свята з особливими молитвами. Молимося за здоров’я рідних, просимо зберегти життя та повернути додому  наших янголів охоронців -  сина та доньку, чоловіка та батька. Благаємо захисту і безпеки для наших дітей, які не з власної волі стали дітьми війни. Просимо Перемоги для нашої великої країни і нашого героїчного народу. Дякуємо всім нашим захисникам, героям, які захищали та продовжують захищати кожного з нас. Вкотре згадаймо щирими молитвами усіх Героїв, в тому числі жителів нашої громади, які боролися до останнього подиху за наше світле майбутнє.

Нехай  цей Святий Вечір та прийдешнє Різдво принесуть у Ваш будинок добрі та радісні вісті, здоров’я душевне і тілесне, мир та любов. Бажаємо небесної благодаті, справжнього добра, душевного спокою та тепла, надії та віри на цей переможний рік.

Підготував Центр культури, дозвілля та спорту