Новорічна стаття Служби у справах дітей

Дата: 30.12.2022 15:05

Фото без описуНовий Рік чекають усі із нетерпінням, адже це пора веселих розваг та подарунків. А особливо це свято люблять наші діти. Так приємно знайти під ялинкою, або отримати  омріяний пакуночок із сюрпризом. Для дітей прихід Нового року - справжня магія і казка!

Тут вже дорослі стараються, як тільки можуть, щоб зробити ці миті у житті дітей незабутніми.

До такого чарівного дійства долучився і депутат Ладижинської сільської ради Мельник Олександр Володимирович. Він надав кошти для закупки новорічних подарунків для дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, що потрапили в складні життєві обставини,  дітей загиблих воїнів.

Сердечно дякуємо Вам за розуміння та допомогу, а також шлемо найтепліші вітання з Новим роком і Різдвом Христовим! Дуже приємно, що в наш не легкий час, існують такі люди, які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця!

Тож працівники Служби у справах дітей Новікова М.В., Вретик Т.В. разом з поліцейськими офіцерами громадиВегреновським В.Т., Глушко С.М. та соціальним фахівцем Данилюк М.П. відвідали дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей із сімей, що потрапили в складні життєві обставини,  дітей загиблих воїнів. Привітали діток  із Новорічними і Різдвяними святами та передали для них пакунки солодощів.

Побажали дітям здійснення усіх мрій та сподівань: «Нехай  прекрасні зимові свята

принесуть мир, спокій і злагоду, впевненість у майбутньому, а Різдвяна зоря запалить у ваших серцях вогонь віри, любові, надії та оптимізму!».

Підготувала: Служба у справах дітей Ладижинської сільської ради​