ЗВІТ про повторне відстеження Рішення Ладижинської сільської ради від 10.12.2019 №10-8/VII "Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в Ладижинській об'єднаній територіальній громаді"

Дата: 29.12.2022 15:06

ЗВІТ

1. Вид та назва регуляторного акта, результативність якого відстежується, дата його прийняття та номер:

Рішення Ладижинської сільської ради «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в Ладижинській об’єднаній територіальній громаді»

2. Назва виконавця заходів з відстеження:

Ладижинська сільська рада.

3. Цілі прийняття акта

Основними цілями прийняття акту є:

– встановлення прозорого механізму погодження режимів роботи об’єктів торгівлі, ресторанного господарства та надання послуг;

– максимальна деталізація всіх процедур встановлення режимів роботи;

– забезпечення сприятливих умов для суб’єктів господарювання під час підготовки та отримання ними документа про встановлення режиму роботи об’єктів сфери обслуговування;

– скорочення витрат часу фізичних та юридичних осіб під час встановлення за погодженням з власниками зручного режиму роботи;

– забезпечення сприятливих умов для відпочинку мешканцям будинків, в яких розташовані об’єкти сфери обслуговування, врахування їх думки при встановленні режиму роботи.

4. Строк виконання заходів з відстеження

З 01.12.2022 по 29.12.2022.

5. Тип відстеження

Повторне відстеження.

6. Методи одержання результатів відстеження

Статистичний та соціологічний методи.

7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Враховуючи  цілі регулювання, для повторного відстеження результативності зазначеного проєкту регуляторного акта були визначені наступні показники результативності:

• кількість прийнятих заяв на розміщення зовнішньої реклами;
  • кількість виданих дозволів на розміщення зовнішньої реклами, кількість переоформлених дозволів, кількість скасованих дозволів;
  • кількість порушень Порядку розміщення зовнішньої реклами на території громади порушень;
  • кількість укладених договорів між суб’єктами господарювання та виконавчим комітетом сільської ради на тимчасове користування місцем розташування рекламного засобу, яке перебуває в комунальній власності громади;
  • розмір надходжень плати за право розташування реклами на місцях, які перебувають у комунальній власності територіальної громади.

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Назва показника

2020 рік

2022 рік

1

кількість прийнятих заяв на розміщення зовнішньої реклами;

2.

0

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

За результатами аналізу кількісних та якісних показників роботи регуляторного акту «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами в Ладижинській об’єднаній територіальній громаді» можна зробити висновок, що дія даного регуляторного акта  спрямована на створення у громаді механізму отримання дозволу на розміщення зовнішньої реклами відповідно до вимог чинного законодавства, а також укладення договорів за місце розміщення рекламо носія.

Таким чином даний  регуляторний акт відповідає законодавству України. Термін дії регуляторного акта не обмежений. Внесення змін буде відбуватися у разі необхідності, зокрема, після відстеження результативності регуляторного акта або зміни чинного законодавства України.