Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікування якості предмета закупівлі Бензин А-95, Дизельне паливо

Дата: 29.12.2022 10:05

Бензин А-95, Дизельне паливо

1. Замовник:

Назва замовника

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради

Код за ЄДРПОУ

Місцезнаходження

20382, Україна, Черкаська обл., с.Ладижинка, вул.Шкільна, буд.2

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками [прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу (із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку), електронна адреса]

Буженко Ольга Вадимівна, тел.. 0969500663, email: lad.osvita@ukr.net

1. Номер закупівлі в електронній системі закупівель Prozorro

UA-2022-12-27-008130-a

1. Предмет закупівлі:

Вид предмета закупівлі

товар

Конкретна назва предмета закупівлі

Бензин А-92, Дизельне паливо (талони/скретч-картки)

Коди та назви  відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності)

ДК 021:2015 «Єдиний закупівельний словник» - 09130000-9 Нафта і дистиляти

1. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі (грн)

700 000,00 в т.ч ПДВ

1. Обгрунтування очікуваної вартості закупівлі

На виконання вимог Закону України «Про публічні закупівлі» очікувана вартість предмету закупівлі визначена шляхом проведення моніторингу цін на підставі комерційних пропозицій, отриманих від суб’єктів господарювання

1. Кількість

Бензин А-95 – 2500 л.,

Дизельне паливо – 10000 л.

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Якісні  та технічні характеристики встановлені виходячи з вимог законодавства України, а саме:

- для автомобільних бензинів марки А-95, згідно ДСТУ 7687:2015 «Бензини автомобільні Євро. Технічні умови» та Постанови КМУ від 01 серпня 2013 року № 927 «Технічний регламент щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив»;

- для дизельного пального згідно ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне. Технічні умови» та Постанови КМУ від 01 серпня 2013 року № 927 «Технічний регламент щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив».

Дані вимоги оприлюднені Замовником у тендерній документації згідно з вимогами статей 22 і 23 Закону України «Про публічні закупівлі»

1.  Примітки

Закупівля здійснюється відповідно до Закону України «Про публічні закупівлі» з урахуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 "Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України "Про публічні закупівлі", на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування. Місцезнаходження Замовника: Україна, 20382, Черкаська обл., Уманський р-н, село Ладижинка, вул.Шкільна, будинок 2. Категорія Замовника - орган місцевого самоврядування зазначений у п.1 ч.1 ст.2 ЗУ "Про публічні закупівлі". Закупівля проводиться на очікувану вартість на 2023 рік.

Уповноважена особа                                                      Ольга Буженко