У центрі надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради функціонує пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації

Дата: 26.08.2022 13:32

Однією з категорій осіб, якою опікуються працівники Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» є категорія громадян, в яких частково або повністю втрачена здатність до самообслуговування, спричинена похилим віком або інвалідністю.
Опинившись у складній життєвій ситуації, людині потрібно пристосовуватися до нових умов, адаптуватися до потреб, що виникають.

У Комунальному закладі «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» функціонує пункт прокату технічних та інших засобів реабілітації, з метою усунення обмежень життєдіяльності та підтримки соціальної незалежності жителів громади, що частково або повністю втратили здатність до самообслуговування, пересування у зв'язку з похилим віком, інвалідністю чи хворобою.

Послуги з прокату засобів реабілітації надаються на безоплатній основі.
         З особою яка звернулись до пункту прокату укладається відповідний договір у двох примірника, що підписується  наймачем та уповноваженою особою пункту прокату. Один примірник залишається в пункті покату, інший – видається наймачеві. Договір укладається  на підставі  поданих документів:

• заяви;
  • документу, що посвідчує особу;
  • ідентифікаційного номеру;
  • пенсійного посвідчення (в разі потреби);
  • довідки з медичного закладу про потребу в засобах реабілітації;

посвідчення про взяття на облік  (для ВПО, бездомних громадян).

Термін, на який видається засіб реабілітації, узгоджується сторонами відповідно до укладеного договору.

На даний час  із засобів  реабілітації  в пункті прокату є  в наявності інвалідні візки, ходунки, милиці.

Для отримання послуг з прокату громадянину слід звернутися до Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради», що знаходиться за адресом:

вул. Анісімова,4, с. Ладижинка

з 08:00 до 17:00 год.,  вихідні дні субота, неділя