16 серпня сільський голова Ладижинської сільської ради здійснив виїзний прийом громадян у селі Текуча

Дата: 17.08.2022 11:49

Фото без опису16 серпня 2022 року сільський голова Сергій ЦОКОЛЕНКО Ладижинської сільської ради спільно зі старостою Текучанського старостинського округу Олександром ГЕРШУНОМ перевірив укриття закладу дошкільної освіти "Дитячий садок "Росинка".

Адже відповідно до  Кодексу цивільного захисту України та рекомендацій Державної служби України з надзвичайних ситуацій "Про організацію укриття працівників та дітей у закладах освіти" № 03-1870/162-2 від 14.06.2022 навчальний процес можна починати тільки з наявністю укриття. Наразі ведуться роботи  по облаштуванню підвальних приміщень закладів освіти для використання їх в якості захисних споруд цивільного захисту та станом на сьогодні готовність укриття даного закладу складає 30 %.

Як раніше зазначалося саме 16 серпня в селі Текуча здійснювався особистий прийом громадян сільським головою. Особистий прийом громадян здійснюється з метою забезпечення прав громадян щодо належного розгляду їх звернень, передбачених статтею 40 Конституції України та Законом України «Про звернення громадян», а також сприяння у розв'язанні проблемних питань, з якими звертаються громадяни до органів місцевого самоврядування.

Наступний виїзний прийом сільського голови відбудеться в селі Фурманка 23 серпня (вівторок) о 14:00.