9 серпня сільський голова Ладижинської сільської ради здійснив виїзний прийом громадян у селі Ропотуха

Дата: 10.08.2022 08:48

9 серпня 2022 року сільський голова Ладижинської сільської ради - Сергій ЦОКОЛЕНО здійснив виїзний прийом громадян у селі Ропотуха. Основна мета  - це розв'язання нагальних питань місцевих жителів та вимушених переселенців, аби вони почувалися максимально комфортно у громаді

У зустрічі з громадянами також взяла участь й староста Ропотуського старостинського округу - Алла СТРИЧУК.

Зокрема, люди зверталися з питаннями надання фінансової допомоги на лікування.

Під час прийому Сергій Васильович разом з Аллою Іванівною відвідали сім’ю внутрішньо переміщених осіб, де нещодавно народилася дитина та вручили подарунковий бокс.

Інформацію про виїзні прийоми громадян сільського голови Ладижинської сільської ради можна дізнатися на офіційному сайті Ладижинської сільської територіальної громади.

Наступний виїзний прийом сільського голови відбудеться в селі Текуча 16 серпня (вівторок) о 14:00.