Товари для благодійної ярмарки

Дата: 28.07.2022 16:05

Картина "Вільна, незламна", виконала учениця 8 класу Олена Волошин, с.Ятранівка, вартість 250 грн.

Фото без описуПлетені браслети, виготовили Олена Волошин, Зорина Данілова, Богдана Овчар, с.Ятранівка, ціна 20 грн.

Фото без описуДжинсова сумка ручної роботи, виготовила Галина Семчук, с.Фурманка, ціна 250 грн.

Фото без описуСкринька для прикрас з намистом, виготовила Ольга Кравченко, с.Фурманка, ціна 150 грн.

Фото без описуСерветки ручної роботи, виготовлені жителькою с. Текуча Кришталь Оксаною Іванівною, вартість 100 грн шт.

Фото без описуЛялька-мотанка "Подорожниця", оберіг у дорогу, виготовила Оксана Кришталь, с.Текуча, вартість 150 грн.

Фото без описуПрикраси для дівчаток, виконала Оксана Потапенко, с.Ятранівка, вартість 40-100 грн.

Фото без описуДощечки для кухні, виготовив Олександр Кулинич, с.Ропотуха, ціна 150-200 грн.

Фото без описуСумка-шопер, виготовила Наталія Потапенко, с.Ятранівка, ціна 200 грн.

Фото без описуСерветки (23х29 см), виготовила Наталія Потапенко, с.Ятранівка, ціна 100 грн.

Фото без описуКартини "Русскій воєнний корабль, іді...", "Пес Патрон", виконав Євгеній Мусатенко, с.Ятранівка, ціна 450 грн кожна.

Фото без описуСерветка 30х80см, виготовила Наталія Потапенко, с.Ятранівка, ціна 70 грн.

Фото без описуСерветки 34х34 см, виготовила Наталія Потапенко, с.Ятранівка, ціна 80 грн.

Фото без описуЗбірка творів учителя Ладижинського ліцею Шабаліної Лариси Василівни, ціна100 грн (1 шт.)

Вишивка хрестиком "Іриски", підготувала Оксана Петрушевська , с.Ладижинка, ціна 250грн.

Вишивка бісером  "Маки", виготовила Оксана Петрушевська, с.Ладижинка, ціна 350 грн.

Фото без описуВишивка стрічками "Сакура",  підготувала Оксана Петрушевська, с.Ладижинка, ціна150 грн.

Фото без описуФіалка з бісеру, підготувала Оксана Петрушевська, с.Ладижинка, ціна 250 грн.

Фото без описуВишивка хрестиком "Груші", підготувала Оксана Петрушевська, с.Ладижинка, ціна 100 грн.

Фото без описуФутболка чорна з патріотичним принтом. Вартість 500 грн. Виконала Боляча Альона Борисівна.

Футболка біла з патріотичним принтом. Вартість 500 грн. Виконала Боляча Альона Борисівна.

Фото без описуКартина «Вітрильник на хвилях». Стане гарним подарунком або доповнить інтер’єр вашого дому. Вартість 350 грн. Виконав Вретик Іван.