Дата: 27.07.2022 09:03

26 липня 2022 року голова Ладижинської сільської ради Сергій ЦОКОЛЕНКО здійснив виїзний прийом громадян в селі Колодисте.

Щовівторка Сергій Васильович проводить прийоми громадян в населених пунктах  Ладижинської сільської територіальної громади  з метою спілкування з жителями громади та допомоги у розв'язанні проблемних питань.

Цього разу жителями села Колодисте порушувались питання щодо соціально – побутових проблем та налагодження водопостачання по вулиці Набережна. На більшість поставлених питань відвідувачі отримали відповіді та рекомендації. Вирішення тих питань, які потребують детального вивчення, доручено керівникам відповідних структурних підрозділів.

Після виїзного прийому громадян Сергій ЦОКОЛЕНКО спільно зі старостою Колодстенського старостинського округу – Наталією ПИШНОЮ відвідали Колодистенський ліцей Ладижинської сільської ради де оглянули, як триває робота з підготовки укриття.

Наступний виїзний прийом сільського голови відбудеться в селі Рижавка 2 серпня (вівторок) о 14:00.