«Сімейні форми виховання»

Дата: 26.07.2022 08:05

«Сімейні форми виховання»

Діти – це наше майбутнє, а від того, як держава турбується про нинішнє покоління, захищає права та інтереси дітей вже сьогодні,  залежить чи  виростуть наші діти гідними громадянами України, адже від них буде залежати майбутнє держави України.

Служба у справах дітей Ладижинської сільської ради здійснює свою діяльність на підставі Законів України "Про органи та служби у справах дітей та спеціальні установи для дітей", "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування", "Про охорону дитинства" та інших законодавчих та підзаконних актів.
                  Опікою та піклуванням вважають систему способів, спрямованих на забезпечення діяльності органів опіки та піклування, опікунів та піклувальників з вихованням малолітніх і неповнолітніх дітей, а також захисту прав і законних інтересів дітей.

В  службі у справах дітей Ладижинської сільської ради  поставлені  на облік 22 сім’ї, а в них 34 дітей, що  мають статус діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням)  на території Уманського району Ладижинської ТГ,  а саме:

• с. Ятранівка – 4 сім’ї  - 9 дітей;
  • с. Ропотуха –   1 сім’я -1 дитина;
  • с. Затишок і с. Малий Затишок –  1 сім’я 1 дитина;
  • с. Текуча2 сім’ї -3 дітей;
  • с. Колодисте  – 1 сім’я - 2 дітей;
  • с. Городниця  –  1 сім’я - 6 дітей, з яких 3 дитини влаштовано в прийомну сім'ю, 2 дитини до  дитячого будинку сімейного типу, 1 – дитину на повне державне забезпечення ;
  • с. Рижавка  – 1 сім’я -  2 дитини, з яких 1 дитину влаштували до дитячого будинку сімейного типу і  1 дитину – на  повне державне забезпечення;
  • с. Ладижинка  –  6 сімей - 10 дітей.

Досягли повноліття та були зняті з обліку діти-сироти, діти, позбавлені

батьківського піклування, які перебували під піклуванням  із с. Ладижинка – Найчук Р.Г. , с. Шарин – Шалацький В.О., с. Ятранівка – Бежук В.Ю.

Служба у справах дітей проводить систематичні планові  роботи щодо своєчасного виявлення і обліку дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, та  здійснення заходів соціального захисту прав та законних інтересів дітей з метою профілактики соціального сирітства та недопущення вилучення дітей з сім’ї.

Підготувала: Служба у справах дітей Ладижинської сільської ради