12 липня в селі Городниця відбувся виїзний прийом громадян сільським головою Ладижинської сільської ради

Дата: 13.07.2022 11:26

Згідно з планом роботи Ладижинської сільської ради та графіку виїзного прийому громадян, 12 липня сільський голова Сергій Цоколенко провів особистий прийом громадян в селі Городниця. На прийом звернулась жителька села з питання надання фінансової допомоги на лікування. Нагадаємо, що у Ладижинській громаді діє Програма «Турбота», яка забезпечує можливість надання фінансової допомоги жителям.

У ході візиту Сергій Васильович оглянув умови та готовність укриття для закладу дошкільної освіти «Дитячий садок «Малятко» в селі Городниця. Укриття влаштоване у будівлі ТОВ «Новий Світ – Агро». До улаштування укриття долучилися: Зброй Василь – 1000 грн, Рудий Володимир – 1000 грн, Якименко Сергій – 1000 грн, Третяк Валентина – 500 грн, телерадіокомпанія "ТІМ" провела безкоштовний інтернет до сховища. Завдяки завідувачу Городницького закладу дошкільної освіти "Дитячий садок „Малятко”, вихователям та батькам провели електрику, здійснили побілку та фарбування приміщення.

Окрема вдячність Шилюку Віктору Павловичу, за надання приміщення для укриття, встановлення у ньому дверей та упорядкування території села Городниця.

На завершення прийому Сергій Васильович разом зі старостою Городницького старостинського округу відвідав приміщення, яке найближчим часом прийматиме відвідувачів віддаленого робочого місця Центру надання адміністративних послуг та бібліотеки.

Наступний виїзний прийом сільського голови відбудеться в селах Затишок та Малий Затишок 19 липня (вівторок) о 14:00.

Підготував: Відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури