Спільними зусиллями робимо нашу громаду найкращою!

Дата: 12.07.2022 09:45

Фото без описуСпільними зусиллями робимо нашу громаду найкращою!

Благоустрій нашої громади триває. Прибирання територій населених пунктів уже стало традицією для жителів. Радує те, що заходи з благоустрою проводяться не лише працівниками з благоустрою, а й працівниками сільської ради.

Висловлюємо свою подяку працівникам з благоустрою, закладів освіти, культури, а також керівнику Ладижинської музичної школи Тетяні Сідавській, яка змогла організувати працівників свого закладу та приймає активну участь у проведені заходів.

У період війни  надходження до бюджету громади значно зменшилися. Проте, завдяки небайдужим жителям та підприємцям, благоустрій територій наших населених пунктів проводиться вчасно. Хочеться відзначити Юрія Гриня, Сергія Задоянова, Ігоря Іська, Станіслава Колісника, Олексія Костенюка, Миколу Кравчука, Олександра Мельника, Олександра Мороза, Віктора Музику, Оксану Подвальникову, Андрія Харишука, Станіслава Хорохонька, Володимира Хитрука, Віктора Шилюка та сім’ю Сорок, які забезпечують наших працівників засобами, матеріалами, пальним та технікою.

Ладижинська громада – наш спільний дім, про який крім нас ніхто не подбає.

Підготував начальник відділу комунальної власності та ЖКГ