24 червня відбулось відкрите засідання робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати, зайнятості населення та збільшення надходжень до бюджету Ладижинської сільської територіальної громади

Дата: 27.06.2022 08:39

24 червня 2022 року відбулось розширене засідання робочої групи з питань легалізації виплат заробітної плати, зайнятості населення та збільшення надходжень до бюджету Ладижинської сільської територіальної громади (далі – Робоча група), на якому розглядались питання щодо внесених змін до Податкового та Бюджетного законодавства України в частині :

нарахування та сплати мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) при користуванні земельними ділянками сільськогосподарського призначення площею понад пів гектара;

адміністрування та сплати акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

У засіданні Робочої групи брав участь начальник Уманського відділу податків і зборів з фізичних осіб  Уманської ДПІ ГУ ДПС у Черкаській області Владислав Григорович Якубенко, який ознайомив членів комісії та запрошених власників та користувачів земельних ділянок, підприємців, що проводять діяльність на території сільської територіальної громади, з запровадженням у 2023 році мінімального податкового зобов’язання (МПЗ) при користуванні земельними ділянками сільськогосподарського призначення площею понад пів гектара. Надав відповіді на питання присутніх.

Також обговорено питання щодо внесених змін до чинного законодавства України по  сплаті акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.