Дорогі медичні працівники!

Дата: 17.06.2022 09:18

Дорогі медичні працівники!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня медичного працівника.

Споконвіку більше за скарби та всілякі  надбання цінувалося здоров’я людини. А тому  Ваша професія завжди була  однією з найнеобхідніших і найшановніших. Саме для неї завжди були, є і  будуть актуальними такі поняття, як доброта, гуманність благородність і професіоналізм. Ви даруєте людям найдорожче – здоров’я, віру та надію.

Це свято разом із Вами відзначають тисячі людей, яким Ви подарували радість перемоги над недугами, які вірять у Ваш талант, вміння,  у Вашу постійну готовність прийти на допомогу.

Бажаємо Вам  міцного здоров’я, успіхів, наснаги,  достатку та доброго настрою. Нехай здійснюються мрії і задуми, а віра та оптимізм будуть вірними супутниками на все життя. Нехай у ваших домівках завжди панують щастя і мир. І нехай клятва Гіппократа ніколи не буде обтяжливим обов’язком, а лише приємною місією!

Сільський голова Сергій ЦОКОЛЕНКО, виконавчий комітет та депутатський корпус  Ладижинської сільської ради