1 червня 2022 в Колодистенському ліцеї було проведено свято «Прощавай, початкова школо!»

Дата: 03.06.2022 15:35

Директор ліцею привітала та вручила учням свідоцтва про початкову освіту.

Це святкова й визначна подія для четвертокласників, оскільки це їх перший документ, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня протягом усіх 4 шкільних років.

Після вручення, було організовано цікаві заходи «Каверзні питання до найрозумніших», «Казка-експромт «Випускник початкової школи»», «Передбачення: Зустрічай нас, 5 клас!» та створення «Капсули Часу».

Щиро вітаємо четвертокласників з отриманням свідоцтв і бажаємо їм  міцного здоров’я, наснаги й перемог, сили та витримки. Миру нашій Україні, миру всім нам! Слава Україні!