Як держава підтримує вимушених переселенців: ІНФОГРАФІКА

Дата: 23.03.2022 15:01

Як держава підтримує вимушених переселенців: ІНФОГРАФІКА

Поки ЗСУ боронять країну від ворога, економічний фронт працює. Влада створює стимули для бізнесу та роботодавців, фінансово підтримує переселенців.

Кожен переселенець, що виїхав із зони активних бойових дій, отримає від держави щомісячну допомогу 2 тис грн. Особи з інвалідністю - по 3 тис грн. Ще по 3 тис грн — батькам на кожну дитину. Виплати здійснюватимуть через Дію, на картку в банку.

Крім того, держава виплачуватиме роботодавцям, які беруть на роботу внутрішньо переміщених осіб із постраждалих регіонів, по 6,5 тис. грн за кожного.

Окрім громад, які дають безкоштовний прихисток переселенцям у у школах, садочках, будинках культури та комунальних установах, компенсацію за комуналку зможуть отримати всі українці, що приймають переселенців у себе вдома.

Так, всі ті, хто відгукнувся на біду, надав дах переселенцям, надав безкоштовний прихисток, отримуватимуть 450 грн в місяць за кожного, кому допомогли, на компенсацію комунальних послуг.