На території Ладижинської сільської територіальної громади роз­горнув­ся не­бу­ва­лий во­лон­терсь­кий рух до­по­мог­и

Дата: 17.03.2022 11:01

Ба­жан­ня до­лу­чи­тись для на­дан­ня до­по­мо­ги на­шим за­хис­ни­кам не да­ва­ло спо­кою жителям Ладижинської сільської територіальної громади.

У селах громади роз­горну­лось справ­жнє ви­роб­ниц­тво з ви­го­тов­лення м'ясних, рибних тушкованок та каш з м’ясом. Цей про­цес три­ває зран­ку до но­чі, а в ре­зуль­та­ті маємо ве­ли­чезну пар­тію смач­ної та по­жив­ної про­дук­ції три­ва­ло­го збе­рі­ган­ня. Вже готову тушкованку й каші передаємо для військових ЗСУ та в регіони, які постраждали  внаслідок воєнних дій.

Хочемо подякувати усім небайдужим за матеріальну допомогу: харчові продукти, гроші, теплий одяг, взуття, за моральну підтримку, яку ви надаєте щодня військовим Збройних сил України та територіальної оборони.

Гуртуймося, координуймо наші сили і все буде Україна!