У Дії з’явиться єДокумент

Дата: 11.03.2022 09:02

У Дії з’явиться новий тимчасовий цифровий документ на період воєнного часу — єДокумент.

Війна застала українців зненацька. Багато біженців, які евакуювалися у більш безпечні регіони України, не завжди мають із собою необхідні документи. А поліція та бійці територіальної оборони на блокпостах зараз перевіряють їх майже у кожного.

Від початку активних бойових дій державні реєстри відключили з метою збільшення захищеності даних українців під час війни. Тож цифровий паспорт чи водійське у Дії не завжди під рукою, як у мирні часи. Саме тому була необхідна альтернатива, яка забезпечить швидке підтвердження особи.

єДокумент дуже гнучкий. Він міститиме паспортні дані, РНОКПП (карту платника податків). Документ автоматично буде доступний всім користувачам Дії після оновлення до останньої версії, яка вже доступна в AppStore та Play Market.

Джерело: Черкаська обласна державна адміністрація