ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 10.03.2022 15:16

ОГОЛОШЕННЯ!

Шановні жителі Ладижинської громади

З 11.03.2022 року   (п’ятниця) розпочинаємо здійснювати  тимчасове перевезення жителів нашої громади до м. Умані   та в зворотному напрямку

Графік  руху автобуса м. Умань – с.Ладижинка

1 рейс  відправлення  м. Умані 800 год.            2- й рейс відправлення з м. Умань1450 год.

Колодисте 850 год.                          Колодисте 1540 год.

Рижавка 900 год.                              Рижавка 1550 год.

Городниця  920 год.                               Городниця 1620 год.

Ладижинка 930 год.                               Ладижинка 1630 год.

Графік руху автобуса  м. Умань- с. Текуча

1-й рейс  відправлення з Умані 710 год.          2-й рейс відправлення  з м. Умань 1400 год.

Текуча  800 год.                                                Текуча 1500 год.

Фурманка 820 год.                                            Фурманка 1520 год.

Ятранівка 840 год.                                            Ятранівка 1540 год.

Слава Україні! Слава Захисникам України!