28 січня 2022 року вперше в Ладижинській сільській територіальній громаді пройшов фестиваль здорового харчування «BEST FOOD LADFEST»

Дата: 01.02.2022 17:05

Впроваджувати реформу харчування у закладах освіти по всій Україні розпочали рік тому. Наша громада також  розпочала процес реформування харчування, тому що дбає про наших дітей. Саме тому, в закладах освіти Ладижинської сільської ради частково оновилося  кухонне обладнання, уклали договори з постачальниками продуктів, спробували в дії нове меню.

А 28 січня 2022 року на базі Ладижинського ліцею відбулося справжнє свято смаку та гарного настрою - вперше в Ладижинській сільській територіальній громаді пройшов фестиваль здорового харчування «BEST FOOD LADFEST», метою якого є обмін досвідом роботи працівників харчоблоків  для покращення якості харчування дітей закладів освіти нашої громади.

Під час фестивалю здорового харчування відбулась  презентація-представлення оновленого меню.

Захід пройшов за участю начальника  Відділу освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради Паламарчука Олександра, заступника  сільського голови з питань діяльності виконавчих органів – Власюка Миколи,  керівників закладів освіти Ладижинської сільської ради, працівників харчоблоків, представників голів батьківських комітетів закладів освіти громади та лідерів учнівського самоврядування.

Усі учасники заходу отримали змогу дегустувати блюда з оновленого меню.

З березня ввійде в дію нове весняне меню. Продовжується робота з оновлення харчоблоків закладів освіти, а до освітньої програми додадуть заходи, які формуватимуть у дітей культуру здорового харчування.