Понад 17 тисяч безробітних знайшли роботу за сприяння обласної служби зайнятості

Дата: 04.01.2022 09:53

Протягом січня-листопада 2021 року допомогу по безробіттю отримували 46,9 тисяч черкащан.

Роботу отримали (зокрема до набуття статусу безробітного) 22483 осіб, зокрема, 17460 зареєстрованих безробітних.

За видами економічної діяльності найбільше громадян працевлаштовані у сільському господарстві (40,0%) та переробній промисловості (13,8%).

За професійними групами: 33,0% працевлаштованих – це робітники з обслуговування, експлуатації устаткування та машин, 13,3% – професіонали та фахівці, 18,2% – некваліфіковані працівники, 11,4% – працівники сфери торгівлі та послуг, 9,2% – кваліфіковані робітники з інструментом, 6,4% – службовці, керівники.

За інформацією Відділу статистики та прогнозування ОЦЗ