Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікування якості предмета закупівлі.Капітальний ремонт внутрішнього туалету Ятранівської філії Ладижинського ліцею за адресою: площа Соборна, 1, с.Я

Дата: 17.12.2021 16:17

1. Замовник:

Назва замовника

Виконавчий комітет Ладижинської сільської ради

Код за ЄДРПОУ

Місцезнаходження

20382, Україна, Черкаська обл., с.Ладижинка, вул.Шкільна, буд.2

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками [прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу (із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку), електронна адреса]

Попенко Людмила Іванівна, тел.. 0502500299, email: lad.buhgalter@ukr.net

1. Номер закупівлі в електронній системі закупівель  Prozorro

UA-2021-12-15-004161-b

1. Предмет закупівлі:

Вид предмета закупівлі

роботи

Конкретна назва предмета закупівлі

Коди та назви  відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності)

ДК 021:2015 — 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи

1. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі (грн)

27308,00 грн без ПДВ

1. Кількість

1 робота

1. Ціна за одиницю

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Виникла необхідність у закупівлі додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника, що передбачені в основному договорі про закупівлю, який укладений за результатами проведення тендера та/або здійснюється протягом трьох років після укладення договору про закупівлю і загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю. Закупівля додаткових аналогічних робіт чи послуг у того самого учасника здійснюється протягом трьох років після укладання договору про закупівлю, якщо загальна вартість таких робіт чи послуг не перевищує 50 відсотків ціни основного договору про закупівлю, укладеного за результатами проведення тендера.

Проведення таких будівельних робіт, які стали через непередбачувані обставини необхідними для виконання за сукупності таких умов: - несумісності з вже розпочатим рядом розрізнених робіт, які знаходяться на різних стадіях виконання будівельно-монтажних робіт та потребують завершення, а також уніфікації, стандартизації, так як являються початком і основою для ще не розпочатих робіт, які в свою чергу потрібні для належного завершення робіт по об'єкту “ Капітальний ремонт внутрішнього туалету Ятранівської філії Ладижинського ліцею за адресою: площа Соборна, 1, с.Ятранівка, Уманський район, Черкаська область (корегування)”

Уповноважена особа                                                      Людмила ПОПЕНКО