У закладах освіти Ладижинської  сільської ТГ відзначили Всесвітній день української хустки

Дата: 10.12.2021 16:21

У закладах освіти Ладижинської сільської ТГ відзначили

Всесвітній день української хустки

7 грудня в усьому світі відзначають Всесвітній день української хустки. Саме українська хустка об’єднує жіночі покоління і передається як родинна цінність від матері до доньки.

Сьогодні не часто можна побачити на сучасній жінці хустку. А дарма, адже хустка – це символ нашого народу, вона оберіг, що символізує любов та свободу, вірність традиціям і патріотизм. Свято української хустки сприяє збереженню та відродженню українських традицій.

До Всесвітнього Дня української хустки чарівні дівчатка, мами та педагоги нашої громади приєдналися  до флешмобу «Одягни хустку – відроди традиції».

Тож, відроджуймо, поважаймо, пропагуймо наші українські традиції — це генетичні скарби нашого народу.