До уваги пасічників, які зверталися для нарахування спеціальної  бюджетної дотації за наявні бджолосім’ї

Дата: 08.12.2021 14:41

Відповідно до листа Департаменту агропромислового розвитку Черкаської обласної державної адміністрації від 07.12.2021 № 28402/02/09-02.1.1-14,                    у 2021 році за нарахуванням дотації звернулися 2043 суб’єкти господарювання, якими утримується 106188 бджолосімей, нарахована сума дотації 21 млн 237 тис. 600 гривень, що майже у 2 рази більше минулорічної нарахованої суми дотації.

Згідно з наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 05.11.2021 № 336 затверджено розподіл коштів бюджетних коштів, передбачених Мінагрополітики у державному бюджеті за програмою КПКВК 2801580 «Фінансова підтримка сільгоспвиробників» на 2021 рік, які спрямовуються для державної підтримки за напрямком «Спеціальна бюджетна дотація за наявні бджолосім’ї».

У зв’язку з тим, що сума нарахованої дотації значно збільшилася, розподіл коштів проведено пропорційно нарахованим сумам дотації за бджолосім’ї у межах обсягу відкритих асигнувань (54,66%)  або 109 грн 31 коп.

Відповідно до Порядку використання коштів державного бюджету (Постанова Кабінету Міністрів України № 517 від 12.05.2021 п. 7). Департаментом агропромислового розвитку завершено перерахунок спеціальної бюджетної дотації за бджолосім’ї, які утримуються фізичними та юридичними особами у сумі 11 млн 608 тис. 063 грн.