УВАГА! ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 03.12.2021 15:50

До уваги жителів Ладижинської територіальної громади

01.08.2021 набрав чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розвитку інституту старост», відповідно до якого  «Старостинський округ утворюється відповідною сільською … радою у складі одного або декількох населених пунктів (крім адміністративного центру територіальної громади), на території якого (яких) проживає не менше 500 жителів». За даними Реєстру територіальної громади населеними пунктами де проживає менше необхідної кількості осіб є: с-ща Затишок, Малий Затишок – 353, с.Фурманка – 427, с.Шарин – 441.

На сесії Ладижинської сільської ради 05.11.2021 прийнято рішення №12-1/VІІІ «Про утворення старостинських округів та затвердження Положення про старостинські округи Ладижинської сільської територіальної громади» та  утворено 6 старостинських округів:

1.Городницький старостинський округ з центром в селі Городниця, що складається із села Городниця;

2.Колодистенський старостинський округ з центром в селі Колодисте, що складається із села Колодисте, селище Затишок та селище  Малий Затишок;

3.Рижавський старостинський округ з центром в селі Рижавка, що складається із села Рижавка;

4.Ропотуський старостинський округ з центром в селі Ропотуха, що складається із села Ропотуха та села Фурманка;

5.Текучанський старостинський округ з центром в селі Текуча, що складається із села Текуча;

6.Ятранівський  старостинський округ з центром в селі Ятранівка, що складається із села Ятранівка та села Шарин.

Відповідно до вказаного вище закону «староста затверджується сільською … радою на строк її повноважень за пропозицією відповідного голови, що вноситься за результатами громадського обговорення проведеного у межах відповідного старостинського округу». В старостинських округах де межі не змінились, стороста не перезатверджується.

Громадське обговорення в старостинських округах де змінились межі  проведеться в 2 етапи:

1 етап - опитування жителів (старостинського округу) шляхом заповнення Підписних листів на підтримку кандидатури на посаду старости:

• в селищах Затишок, Малий Затишок 6.12.2021 з 09.00 до 13.00 в адмінприміщенні сщ.Затишок;
  • в селі Колодисте 7.12.2021 з 09.00 до 13.00 в адмінприміщенні с.Колодисте;
  • в селі Фурманка 8.12.2021 з 09.00 до 13.00 в адмінприміщенні с.Фурманка;
  • в селі Ропотуха 9.12.2021 з 09.00 до 13.00 в адмінприміщенні с.Ропотуха;
  • в селі Шарин 10.12.2021 з 09.00 до 13.00 в адмінприміщенні с.Шарин;
  • в селі Ятранівка 13.12.2021 з 09.00 до 13.00 в адмінприміщенні с.Ятранівка;

2 етап - Громадські слухання (зустріч з кандидатами на посаду старости відповідного старостинського округу) відбудуться

• Колодистенський старостинський округ (для жителів сщ.Затишок, Малий Затишок, с.Колодисте) 18.12.2021 з 09.00 до 10.30 в приміщенні Колодистенського будинку культури;
  • Ропотуський старостинський округ (для жителів с.Ропотуха, с.Фурманка) 18.12.2021 з 11.00 до 12.30 в приміщенні Ропотуського  будинку культури;
  • Ятранівський  старостинський округ (для жителів с.Шарин, с.Ятранівка) 18.12.2021 з 13.30 до 15.00 в приміщенні Ятранівського будинку культури.

Громадяни старостинського округу, які не змогли взяти участь в опитуванні, мають право підписати підписні листи під час громадських слухань.

Учасникам громадського обговорення при собі обов’язково мати паспорт/тимчасове посвідчення.