Тиждень безпеки дорожнього руху в Колодистенському ліцеї

Дата: 22.11.2021 09:42

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам дорожнього руху, ми закладаємо надійний фундамент майбутнього безпечного життя.

З 15 по 19 листопада у Колодистенському ліцеї  пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого було залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях села та міста, у транспорті.

У рамках Тижня були проведені різноманітні тематичні заходи відповідно до розробленого плану: єдиний національний урок "Безпека на дорозі – безпека в житті" (1-11 класи); вікторина «Мій друг – дорожній рух» для учнів 1-2-х класів. В 4 класі було проведено урок "Безпечна дорога додому". Діти, працюючи в групах, повторили правила пішоходів, пригадали дорожні знаки, створили "Авто-книгу ", в якій розміщені завдання, що допомогли пригадати правила дорожнього руху.Вчитель Гринчак С.І. виготовила з учнями 3 класу лепбук  та  провела бесіду, ознайомивши ліцеїстів з місцями безпечного переходу проїжджої частини дороги, з дорожніми знаками. Класний керівник Легедза О.В. актуалізувала  знання учнів 5 класу  про дорожній рух і правила безпечної поведінки на вулицях.

По закінченню тижня члени учнівського самоврядування ліцею зняли відеоролик «Якби у ліцеї були дорожні знаки».

Під час проведених заходів діти розгадували загадки, малювали дорожні знаки, грали в рольові ігри, переглядали мультиплікаційні й документальні відеофільми. Упродовж тижня школярі мали змогу ознайомитись із виставкою дитячих малюнків «Безпека пішохода», а у шкільній бібліотеці  - з тематичною полицею «Правила дорожнього руху – твої правила».

Проведені заходи були цікавими, змістовними й сприяли повторенню, вивченню та закріпленню знань Правил дорожнього руху.