Дякуємо за небайдужість!

Дата: 12.11.2021 07:49

Дякуємо за небайдужість!

Водопостачання з криниці – надійна схема подачі води круглий рік, особливо в населених пунктах де відсутнє централізоване водопостачання. Так в селищі Затишок Ладижинської СТГ – криниці є основним джерелом питної води, але на жаль багато із них не функціонують належним чином.

Завдяки небайдужості керівника ФГ «Хорста» Станіславу Васильовичу Хорохонько в с-щі Затишку з’явилася нова криниця, яка забезпечує питною водою жителів усієї центральної частини селища. Влаштування криниці здійснене згідно з Державними будівельними нормами. Для захисту шахти від забруднення частина криниці виступає над поверхнею землі й накрита металевою конструкцією.

Територія навколо криниці впорядкована, поставлена огорожа, лавка, висаджено квіти, за що окрема вдячність жителям селища Затишок – Гайдай О.Г., Морванюк В.П., Заболотній Т.Л.