Відбулося чергове засідання комісії з питань благоустрою та санітарного стану території Ладижинської сільської територіальної громади

Дата: 04.11.2021 16:08

Сьогодні 04.11.2021 відбулося чергове засідання комісії з питань благоустрою та санітарного стану території Ладижинської сільської територіальної громади. У порядку денному було чотири питання:

1.    Обстеження земельної ділянки в селі Ладижинка, площею 0,7 га з кадастровим номером 7124385100:03:000:3066.

2.    Розгляд звернення, щодо обстеження земельної ділянки Савранської Л.В. в селі Ладижинка по вулиці Польова

3.    Розгляд звернення, щодо дотримання чинного законодавства керівником ФГ «НОВЕ ЖИТТЯ - ЛВТ»

4.    Затвердження заходів з поліпшення благоустрою села Ладижинка на період з 01.11.2021 по 01.05.2022 років.

За результатами роботи комісії складені акти обстеження земельних ділянок, власникам/користувачам земельних ділянок рекомендовано дотримуватися  Правил благоустрою населених пунктів громади, державних будівельних норм, санітарних норм та правил, земельного законодавства.

Вкотре до сільської ради надійшло звернення від жителя вулиці Нове Життя в селі Ладижинка, щодо водовідведення з території ФГ «НОВЕ ЖИТТЯ - ЛВТ».

Керівнику фермерського господарства Іську Ігорю Володимировичу неодноразово було роз’яснено вимоги державних будівельних норм, щодо влаштування системи водовідведення поверхневих стічних вод з території підприємства (на сьогоднішній день ці вимоги порушені) та рекомендовано у визначений термін, повідомити виконавчий комітет сільської ради про обраний ним спосіб водовідведення поверхневих стічних вод. Проте                       Ісько І.В. ігнорує вимоги законодавства та рекомендації комісії з благоустрою. Жодних дій, щодо відведення води з території підприємства не на вулицю Нове Життя, не проводиться. Виконавчий комітет написав листи до контролюючих органів з проханням перевірити законність будівництва та влаштування системи водовідведення поверхневих вод.

Також на засіданні комісії було затверджено заходи з поліпшення благоустрою села Ладижинка з 01.11.2021 по 01.05.2022 років. На наступному засіданні, яке відбудеться 18.11.2021 року будуть розглянуті та затверджені заходи з поліпшення благоустрою села Колодисте на наступне півріччя.