Для соціальних робітників Ладижинської громади закуплено нові велосипеди

Дата: 23.07.2021 16:28

Відтепер соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» будуть швидко та зручно добиратися до людей похилого віку та осіб з інвалідністю, які отримують послуги догляду вдома на території Ладижинської сільської територіальної громади.

14 велосипедів придбано коштом Ладижинської сільської ради на суму 48,4 тис. грн.

На сьогодні 120 особам похилого віку та особам з інвалідністю надають послугу догляду вдома 14 соціальних робітників у всіх населених пунктах Ладижинської сільської територіальної громади.

Соціальні робітники догляду вдома виконують важливу та складну роботу тому велосипеди допоможуть  полегшити та покращити якість надання соціальних послуг, адже вони забезпечують своїх підопічних продуктами харчування та лікарськими засобами.

Сільський голова Сергій Васильович Цоколенко подякував соціальним робітникам за їх нелегку роботу та чудове виконання своїх обов’язків.