Дата: 14.07.2021 16:54

Міністерство культури та інформаційної політики України здійснює заходи щодо інформування населення про можливості, які відкриває старт ринку землі.

З метою ефективного поширення серед громадян України інформації щодо здійснення земельної реформи підготовлено інформаційні аудіоролики, спрямовані на роз’яснення населенню можливостей, які відкриває старт ринку землі та спростовує широко розповсюдженні міфи, пов’язані з цією подією.

Аудіоролики доступні за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1uDT7H0KpMuq4MKwu6NH5mV3Xn8O
X0Ihq?usp=sharing