Дата: 01.07.2021 15:09

Колодистенська амбулаторія загальної практики сімейної медицини отримала в користування новий автомобіль марки HAVAL H2.

Новий автомобіль буде у користуванні сімейних лікарів, які обслуговують села Колодисте, Рижавка, селища Затишок та Малий Затишок. Тепер при будь-яких погодніх умовах медичні працівники зможуть швидко дістатися до   найвіддаленіших куточків населених пунктів та надати  першу медичну  допомогу.

Автомобіль придбаний коштом державного бюджету згідно з програмою Президента України «Допомога поруч» його вартість складає 443 тис. грн. Програма спрямована на розвиток охорони здоров’я в сільській місцевості.

Автомобіль був переданий АЗПСМ с. Колодисте КНП «Центр первинної медико – санітарної допомоги» Паланської сільської ради.