Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікування якості предмета закупівлі. Шкільний автобус

Дата: 15.06.2021 08:08

Шкільний автобус

1. Замовник:

Назва замовника

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Ладижинської сільської ради

Код за ЄДРПОУ

Місцезнаходження

20382, Україна, Черкаська обл., с.Ладижинка, вул.Шкільна, буд.2

Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв’язок з учасниками [прізвище, ім’я, по батькові, посада та адреса, номер телефону та телефаксу (із зазначенням коду міжміського телефонного зв’язку), електронна адреса]

Буженко Ольга Вадимівна, тел.. 0969500663, email: lad.osvita@ukr.net

1. Номер закупівлі в електронній системі закупівель  Prozorro

UA-2021-06-14-008009-b

1. Предмет закупівлі:

Вид предмета закупівлі

товар

Конкретна назва предмета закупівлі

Шкільний автобус

Коди та назви  відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності)

ДК 021:2015:34120000-4: Мототранспортні засоби для перевезення 10 і більше осіб

1. Розмір бюджетного призначення за кошторисом або очікувана вартість предмета закупівлі (грн)

1 925 000,00 в т.ч ПДВ

1. Кількість

Шкільний автобус – 1 шт

1. Ціна за одиницю

1 925 000,00 в т.ч ПДВ

1. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

1. Шкільний автобус (далі – «автобус») має відповідати стандарту ДСТУ 7013:2009 «Автобуси спеціалізовані для перевезення школярів. Технічні вимоги» (без урахування автобусів для перевезення школярів з обмеженою здатністю до пересування).

2. Усі автобуси повинні бути у виконанні, передбаченому нормативно-технічною документацією виробника і готовими до експлуатації. Вони повинні відповідати вимогам нормативно-правових актів України щодо допуску транспортних засобів до експлуатації.

3. Учасник-переможець повинен забезпечити поставку товару, якість якого відповідає вимогам стандартів, а також умовам, встановленим чинним законодавством до товару даного виду та тендерної документації.

4. Строк (термін) та місце поставки (передачі) товару: до 31.12.2021 року (але не пізніше 5 днів після отримання заявки на поставку товару від Замовника) за адресою: 20382, Черкаська обл., Уманський р-н, село Ладижинка, вул. Шкільна, будинок 2.

Технічні та якісні характеристики товару:

1. Колір автобусу - жовтий. Спереду і ззаду на кузов автобуса нанесені розпізнавальні знаки: «Діти»; «Обмеження максимальної швидкості» з цифровою величиною обмеження максимальної швидкості – 70.
  2. Пасажиромісткість – не менше 30 сидінь без водія
  3. Двигун – дизель (турбодизель).
  4. На лівому та правому боках має бути нанесено напис «ШКІЛЬНИЙ АВТОБУС».
  5. Автобус повинен бути новими, виготовленим не раніше 2021 року, відповідність екологічним нормам не нижче EURO-5, технічно справним, комплектуючі та матеріали – такі, що не були у вживанні та експлуатації.
  6. Гарантія на автобус надається не менше ніж на 24 місяці або не менше ніж на 100 000 км пробігу, з моменту доставки та прийняття такого автобуса у місці його кінцевого призначення.

Голова Тендерного комітету                                                               Наталія ТЕРЕХОВА