Міністерство цифрової трансформації України запустило на онлайн-платформі Дія.Цифрова освіта національний тест на цифрову грамотність держслужбовців

Дата: 01.06.2021 11:14

27 травня Мінцифра запускає Цифрограм для держслужбовців.

Це безкоштовний тест, розроблений на  основі європейської рамки цифрових компетентностей для громадян DigComp  2.1. Разом з українськими експертами ми створили 90 запитань, що охоплюють  30 компетентностей.

Що можна перевірити :

→ Основи комп’ютерної грамотності

→ Інформаційну та медіаграмотність

→ Створення цифрового контенту

→ Комунікацію і взаємодія в цифровому суспільстві

→ Безпеку в цифровому середовищі

→ Вирішення технічних проблем

Кожен держслужбовець має володіти для того, аби не допустити  повторення враження об'єктів інфраструктури вірусами, які призводять до  втрати державно важливих даних.

Адже, найчастіше, найслабша ланка у всіх  технічних структурах - саме працівники.

Також, питання вміння користуватися  всією технікою та вирішувати елементарні проблеми - життєво важлива навичка  для ефективності роботи будь-якого працівника, а тим паче держслужбовця,  який має бути прикладом для наслідування.

Сфери створення контенту та роботу  з даними, інформаційної та медіаграмотності, комунікації та взаємодії - це в  цілому найнеобхідніші складові для роботи будь-якого службовця, тому саме Цифрограм для держслужбовців стане незамінним інструментом в щоденній  роботі кадрової служби.

Міінцифра