Проведено оцінку надання послуги «Догляд вдома» соціальними працівниками Комунального закладу Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради

Дата: 27.05.2021 11:07

З метою проведення зовнішньої оцінки якості надання соціальних послуг, зокрема соціальної послуги «Догляд вдома», що надаються соціальними робітниками Комунального закладу Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради в селах: Колодисте, Рижавка, Городниця, Шарино, Ятранівка, Фурманка, Ропотуха та Текуча з березня по травень 2021 року директор КЗ «ЦНСП Ладижинської сільської ради» Ольга Тодосійчук та завідувачка відділення соціальної допомоги вдома Людмила Листопад, провели перевірку надання послуг в умовах карантину.

Було перевірено роботу всіх соціальних робітників відділення соціальної допомоги вдома, відвідано 268 підопічних, обстежено умови їх проживання, проведено опитування отримувачів соціальних послуг та здійснено спостереження за процесом надання соціальних послуг.

Послуги одиноким непрацездатним громадянам надаються в повному обсязі з дотриманням Державного стандарту соціальних послуг, чітко дотримуючись індивідуальних планів та договорів, укладених між центром та отримувачами. У період карантину соціальні робітники працюють у посиленому режимі, забезпечують підопічних всім необхідним: продуктами харчування, товарами першої необхідності, медикаментами, а також оплачують комунальні послуги. На час перевірки всі соціальні робітники знаходилися на робочих місцях згідно зі своїми графіками роботи.

Соціальні робітники відповідально та з повагою ставляться до підопічних, морально їх підтримують, завжди знаходять спільну мову з ними, допомагають їм поратися по господарству, намагаються всіх вчасно забезпечити продуктами харчування, ліками та надають інші послуги, передбачені індивідуальним планом.  А підопічні соціальних робітників щиро вдячні їм за своєчасне та якісне надання послуг.