Профілактика шкідливих звичок та формування навичок здорового способу життя серед школярів

Дата: 24.05.2021 15:31

Працівниками Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» спільно зі студентами Уманського гуманітарно – педагогічного коледжу ім. Т.Г. Шевченка  було проведено профілактичний захід на тему «Шкідливим звичкам скажемо – ні!».

Метою проведеної зустрічі було пропагувати здоровий спосіб життя, формувати у вихованців негативне ставлення до  вживання шкідливих речовин, а також ознайомити дітей із впливом шкідливих звичок на організм людини.

Під час зустрічі учні дізналися про негативний вплив на життя людини шкідливих звичок, мотивувалися до ведення здорового способу життя та безпечних способів поведінки, разом шукали шляхи уникнення залежностей. Також, вихованці переглянули презентацію та відео профілактичного спрямування. Учні брали активну участь в обговоренні проблемного питання, ділились власними знаннями про наслідки вживання алкоголю, наркотиків та тютюнопаління.

Для закріплення прослуханого матеріалу було проведено експеримент, який наочно показав вплив алкоголю на мозок людини.

За інформацією Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради»