15 травня - День Європи

Дата: 15.05.2021 18:03

15 травня - День Європи. Це день, коли всі європейці вшановують загальні цінності: волю слова, демократію, незалежність, рівність.

З метою поглиблення знань здобувачів освіти Ладижинської сільської територіальної громади про Європу, формування європейського світогляду, сприяння поширенню знань про Європейський Союз, підвищення громадянської культури було проведено відповідно ряд цікавих заходів.

Для учнів 7  класу  Шаринського ліцею  було  проведено пригодницьку подорож у формі квесту. Командам – учасникам запропоновано  пройти маршрути: «Мандрівка країнами Європи», «Європейська держава-столиця»,  «Україна – наша країна» та ін.

В Ятранівській філії Ладижинського ліцею було  організовано тематичну виставку «Європейська книга – зв'язок часів», у класах пройшли години спілкування, бесіди на тему євроінтеграції України.

Також в рамках святкування дня Європи в Ятранівській філії пройшов загальношкільний флешмоб «Ми – європейці!»,  активними учасниками  якого стали школярі, школярки та вчителі закладу.

Відзначення Дня Європи в Україні - це важливий крок у  становленні  України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи.