ДЕНЬ МАТЕРІ

Дата: 15.05.2021 17:57

У травні, коли прокидається від сну природа, коли дзвенить у блакиті пташиний спів, коли травами й квітами замайориться земля, теплий весняний вітер приносить до нас свято — День матері. У другу неділю травня Україна традиційно вітає та висловлює найпалкішу любов і  шану нашим найріднішим людям, чий  голос – наймилозвучніший, чиї руки – найтепліші, чий хліб – найсмачніший, а ніжні дотики, колискова, ласкаві слова —  перше, що відчуває кожен з нас.

Любов матері – основа і джерело життя. У цілому світі мірою гідності людини вважається її вдячність матері за життя, за всі її старання, за виховання дітей і за самопожертву.

Класні керівники Колодистенського ліцею Ладижинської сільської ради для своїх вихованців провели інформаційно-просвітницькі заходи, виховні години «У світі все починається з мами», «Тепло материнських сердець».

Учні записали відеопривітання, співали пісні та розповідали вірші присвячені любим матусям.

Також була організована тематична акція «Привітай матусю», де учні власноруч  виготовили  вітальні  листівки та привітали ними своїх матерів.

Вихователі Ладижинського ЗДО «Зірочка» ознайомили дошкільнят з історією виникнення свята, читали вірші, співали пісні про найкращих у світі матусь, розглядали фотографії, грали в дидактичні ігри: «Чия мама найкраща?» «Порівняй маму з квіткою» та ін. Діти власноручно виготовляли для рідних матусь  подарунки.