ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

Дата: 11.05.2021 16:49

Відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011р. №555, виконавчий комітет Ладижинської  сільської ради повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

Детальний план території для розміщення об’єктів придорожнього сервісу в с. Ладижинка по вулиці Гагаріна

Детальний план території розроблений з метою деталізації та уточнення  положення генплану населеного пункту та визначення організації і розвитку частини території.

Проект детального плану території для розміщення об’єктів придорожнього сервісу в с. Ладижинка по вулиці Гагаріна.

Ознайомитися з проектом детального плану територій можна також у відділі економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури за адресою с. Ладижинка, вул. Шкільна, 2 (ІІ поверх).

Замовник містобудівної документації: виконавчий комітет Ладижинської  сільської ради.

Підстава для розроблення:

Рішення Ладижинської сільської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території для розміщення об’єктів придорожнього сервісу в с. Ладижинка по вулиці Гагаріна» № 6-9/VII від 26.03.2021 року.

Пропозиції громадськості приймаються протягом 30 днів з дати оприлюднення проектів детальних планів, за адресою с. Ладижинка, вул. Шкільна, 2 (ІІ поверх) відділ економічного розвитку, торгівлі, інвестицій, містобудування та архітектури.