ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ!

Дата: 14.04.2021 10:30

Уже доброю традицією стало щорічне проведення весняних толок з метою покращення санітарного стану населених пунктів громади, озеленення територій (висадка дерев, кущів та квітів), прибирання прибудинкових територій від сухого листя, гілля, сміття, в яких активну участь беруть члени трудових колективів установ, підприємств та організацій  усіх форм власності, мешканці громади.

Цього року на території Ладижинської сільської територіальної громади День довкілля проводиться 16 квітня.

Запрошуємо усіх небайдужих взяти участь в заходах по благоустрою населених пунктів громади. Просимо долучитися і трудові колективи установ, підприємств та організацій  усіх форм власності, і ФОПів, а також жителів населених пунктів, депутатів та членів виконкому.

Закликаємо громадськість впорядкувати прилеглі території біля своїх домівок, на вулиці.

Адже спільна праця – це шлях до успіху.