Перевірено якість надання соціальної послуги догляду вдома соціальних робітників Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Ладижинської сільської ради» в селах Городниця, Колодисте, Рижавка

Дата: 06.04.2021 15:07

У березні 2021 року  працівники Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради» Ольга Тодосійчук та Людмила Листопад здійснили виїзди у села: Городниця, Колодисте, Рижавка з метою перевірки роботи соціальних робітників, дотримання ними графіків роботи та індивідуальних планів надання соціальних послуг.

Під час проведення внутрішнього моніторингу та оцінки якості надання соціальних послуг було відвідано 62 особи похилого віку.

Після спілкування з підопічними встановлено, що соціальні робітники даних сіл виконують свої обов’язки відповідно до визначених норм і правил, забезпечують підопічних дровами, водою, продуктами харчування та ліками, приготування їжі.

Комунальний заклад «Центр надання

соціальних послуг Ладижинської сільської ради»