Поезія – це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі…

Дата: 20.03.2021 13:23

Всесвітній день поезії відзначається 21 березня, установлений 1999 року ухвалою 30-ої сесії ЮНЕСКО. Уперше його відзначили 21 березня 2000 року.

З нагоди свята учні 3 класу  Ятранівської філії Ладижинського ліцею провели виховний захід «Перлини поезiї», який був присвячений до дня народження відомої української поетеси Ліни Костенко. Діти із захватом слухали її твори.

Ліга старшокласників Ладижинського  ліцею «Школа лідерства ЛАДСТАР», своєю чергою,  ініціювала проведення  власного челенджу  #Ліна_Костенко_2021. Ліну Костенко вважають генієм слова, залізною жінкою та живою легендою, а її біографія є прикладом для мільйонів українців та невичерпним джерелом мудрості. Її вислови надихають на зміни та змушують замислитися над вічними темами.

Завданням челенджу було: ввімкнути телефон в режим «відео» та зачитати улюблений вірш письменниці, надіслати своє відео до 18 березня.

Посилання на  You-Tube канал Ладижинського ліцею: