Для власників і користувачів с/г земель пропонують встановити додатковий мінімальний податок

Дата: 14.03.2021 13:45

До Верховної Ради надійшов доопрацьований законопроект № 3131-д, яким впроваджується новий податок для фермерів.

Даним законопроектом пропонується запровадити новий механізм оподаткування доходів власників земельних ділянок та користувачів.

Називається такий податок "поставлене податкове зобов'язання". Ним передбачено мінімальну суму, яку мають сплатити власники або користувачі такої землі з доходів від її використання.

Законопроектом передбачено впровадження поставленого податкового зобов'язання з 1 січня 2022 року (за 2021 рік).

Детальніше про ініціативу запровадження мінімального податку читайте за посиланням: https://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_1?pf3511=69452