Розпочало свою роботу відділення "соціальна допомога вдома" Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради"

Дата: 14.03.2021 10:57

01 січня 2021 року у нашій громаді розпочало свою роботу відділення "соціальна допомога вдома" Комунального закладу "Центр надання соціальних послуг Ладижинської сільської ради", де працюють 44 соціальних робітників, котрі надають соціальну послугу 500 жителям Ладижинської, Бабанської та Дмитрушківської громад. Відділенням соціальної допомоги вдома здійснюється обслуговування громадян похилого віку, осіб з інвалідністю, які не здатні до самообслуговування, але мають рідних, що повинні забезпечити їм догляд і допомогу. Обслуговування таких громадян здійснюється за плату відповідно до тарифів на платні соціальні послуги.

Всі робітники центру відповідально ставляться до виконання своїх обов'язків, вчасно і відповідно складених графіків відвідують підопічних, забезпечуючи всім необхідним, а також надаючи посильну допомогу у господарстві,  надають різні види послуг: придбання, доставка продуктів харчування, промислових товарів, доставка преси, медикаментів, води, приготування їжі, виклик лікаря, допомога в здійсненні комунальних платежів та інші послуги за дорученням підопічного.

Цьогорічна зима радує око своєю красою, але і додала нашим соціальним робітникам роботи.  Адже жоден отримувач соціальної послуги не залишився поза увагою тендітних жінок, котрі з раннього ранку і до пізнього вечора відвідують підопічних, забезпечуючи необхідним і виконуючи посильну допомогу в господарстві.         Але найбільше сил потрібно було докласти, щоб розчистити двори  від снігу, якого в цьому році зима підкинула  щедро. І тут також наші робітники в міру своїх можливостей гарно справилися із завданням, за що їм вдячні підопічні.