Стрітення Господнє - свято зустрічі Зими з Весною

Дата: 21.02.2021 15:19

15 лютого відзначають Свято Стрітення в Україні. У народному українському побуті це свято здавна символізує зустріч Зими з Весною. Кажуть, що "у цей день зима весну зустрічає, заморозити її хоче та лише сама від цього хотіння страждає". І саме в цей день в Ятранівському ЗДО Ладижинської сільської ради Уманського району Черкаської області «Росинка» пройшло  свято зустрічі Зими з Весною. Ведуча свята  розповіла про те, як з давніх-давен люди вірили, що на Стрітення, обов’язково, має «змагатися зима з весною». В цей день вони зустрічаються, і хто переможе - тому до кінця місяця і господарювати. Вихователі, які виконували ролі Зими та Весни, організовували з дітьми  ігри-розваги, під час яких діти демонстрували свою спритність, винахідливість та правильність виконання основних спортивних рухів.

Яскраве, веселе свято супроводжувалось веселими піснями. Діти з повагою ставилися до своїх ровесників та  дорослих. Гарно та затишно у родинному колі. Хороше Зимоньку провели, Весну зустріли, цих двох красунь примирили. Тож нехай наші родини будуть здорові й щасливі. Зима - чарівниця віддала чарівні ключі Весні для її царювання і тепла на землі.